Арсенал Киев Волынь Луцк Ворскла Полтава Говерла Динамо Киев Днепр Днепропетровск Заря Луганск Ильичевец Мариуполь Карпаты Львов Кривбасс Кривой Рог Металлист Харьков Металлург Донецк Металлург Запорожье Таврия Симферополь Черноморец Одесса Шахтер Донецк

» Главные новости Все новости »
Поточні матчі
1 тур
22 липня (п’ятниця)
Шахтар
4-1
Зірка
23 липня (субота)
Сталь К
0-3
Карпати
Динамо
5-1
Олександрія
Ворскла
1-0
Чорнморець
23 липня (субота)
Зоря
17-00
Олімпік
Дніпро
19-30
Волинь
 
Призначення арбітрів на 1 тур (pdf)
 
 
Турнирна таблиця
І О М
1 Динамо 1 3 5-1
2 Шахтар 1 3 4-1
3 Ворскла 1 3 1-0
  Волинь 0 0 0-0
  Дніпро 0 0 0-0
  Зоря 0 0 0-0
  Олімпік 0 0 0-0
8 Чорноморець 1 0 0-1
9 Зірка 1 0 1-4
10 Сталь 1 0 0-3
11 Олександрія 1 0 1-5
12 Карпати 1 -3 3-0
 
Бомбардири
Мораєс Динамо 3(1-п)
Бланко-Лещук Карпати 2
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
     
Поточні матчі
29 тур
29 травня (п’ятниця)
Динамо-2
-
Гірник
Тернопіль
-
Олександрія
30 травня (субота)
Полтава
-
Сталь А
Гірник-Спорт
-
Миколаїв
Зірка
-
Нива Т
Буковина
-
Суми
Сталь Д
-
Геліос
Десна
-
Нафтовик
 
Призначення арбітрів на 29 тур (pdf)
 
 
 
 
 
Турнирна таблиця
І О М
1 Олександрія 28 68 52-15
2 Сталь Д 28 59 45-20
3 Гірник-Спорт 28 51 42-23
4 Десна 28 43 41-25
5 Зірка 28 43 40-27
6 Динамо-2 28 41 31-25
7 Тернопіль 28 41 32-43
8 Геліос 28 40 28-24
9 Суми 28 40 29-36
10 Нафтовик 28 39 30-31
11 Полтава 28 38 28-26
12 Гірник 28 36 28-24
13 Нива Т 28 27 24-49
14 Миколаїв 28 24 33-64
15 Сталь А 28 15 16-28
16 Буковина 28 12 20-59
 
Бомбардири
Куліш Сталь Д 21
Семенець Тернопіль 13
Чичиков Зірка 11
Пономар Олександрія 10
Герасимець Гірник-Спорт 9
Кравченко Геліос 8(3-п)
Богачов Суми 8
Корольков Гірник-Спорт 8(3-п)
Котляр Сталь Д 8(6-п)
Соломка Полтава 7(3-п)
Каленчук Сталь Д 7
Кондратюк Десна 7(4-п)
Хльобас Динамо-2 6
Кірієнко Гірник-Спорт 6(2-п)
Семенюк Нива Т 6(1-п)
Загинайлов Миколаїв 6(3-п)
     
     
Поточні матчі
26 тур
28 травня (четвер)
Оболонь-Бровар
1-0
Шахтар-3
30 травня (субота)
Дніпро Ч
-
Арсенал-Київщина
Кремінь
-
Скала
Реал Фарма
-
Кристал
Макіїввугілля
-
Енергія НК
 
Призначення арбітрів на 26 тур (pdf)
 
 
Турнирна таблиця
І О М
1 Оболонь-Бровар 26 61 46-19
2 Черкаський Дніпро 25 59 49-12
3 Кремінь 25 48 49-27
4 Реал Фарма 25 39 38-26
5 Кристал 25 33 36-34
6 Скала 25 32 26-34
7 Шахтар-3 26 27 36-43
8 Арсенал-Київщина 25 20 14-37
9 НПГУ-Макіїввугілля 25 18 17-42
10 Енергія НК 25 15 24-61
 
Бомбардири
Баталський Дніпро Ч 16
Продан Оболонь-Бр 12
Фаворов Оболонь-Бр 11(6-п)
Цюцюра Скала 11(2-п)
Іванов Кремінь 9(3-п)
Борзенко Кремінь 9
Степанчук Кремінь 8(1-п)
Малиш Реал Фарма 8
Черній Кремінь 8
Довбик Дніпро Ч 7
Ченбай Кремінь 7
Захаревич Дніпро Ч 7
Последние видео
© 2009 - 2016 All right reserved www.footballstat.com.ua