Состоялось заседание дисциплинарного комитета УПЛ

altНа данном мероприятии был принят и утвержден к исполнению ряд очередных достаточно важных решений.

Дисциплінарний комітет ПРЕМ’ЄР-ЛІГИ вирішив припинити провадження по заяві футболістів ФК «Зоря» А.Гаврюшова, А.Тлумака, А.Комарицького, А.Гринченка, Г.Цімакурідзе, М.Каменюки, Ж.Бага, О.Храмцова, В.Болохана, Г.Гомеса, М.Райчевіча, О.Єрмака, Г.Жуніора, П.Джіхані, О.Омоко, О.Антонова, О.Половкова, І.Скоби у зв’язку з отриманим від них листом про часткове виконання клубом контрактних зобов’язань.

Перенести на наступне засідання ДК ПЛ розгляд заяв колишнього головного тренера ФК «Зоря» А.Волобуєва та колишнього старшого тренера ФК «Зоря» В.Матвієнка.

Зобов’язати ФК «Чорноморець» виконати всі контрактні зобов’язання перед колишнім футболістом клубу Є.Луценком у термін до 01.08.2009 р. включно.

Відкласти розгляд питання про заяву футболіста ФК «Іллічівець» Д.Воробея щодо невиконання клубом контрактних зобов’язань по суті. Надати сторонам термін до 31.07.2009 р. включно для врегулювання спірних питань.

Оголосити догану головному тренеру ФК «Закарпаття» І.Гамулі за неетичні вислови на прес-конференції після закінчення матчу 1-го туру Епіцентр Чемпіонату України.

За запалення вболівальниками команд піротехнічних засобів:

1. Під час матчу розіграшу Суперкубка України:

А) ФК «Ворскла» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 700 гривень.

Б) ФК «Динамо» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 1 000 гривень.

2. Під час матчів 1-го туру Епіцентр Чемпіонату України:

А) ФК «Динамо» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 900 гривень.

Б) ФК «Металіст» зобов’язати перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 500 гривень.

За неправомірні дії вболівальників команди під час матчу 1-го туру Епіцентр Чемпіонату України зобов’язати ФК «Чорноморець» перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 3 000 гривень.

За образливі вигуки на адресу арбітра вболівальниками команди під час матчу 1-го туру Епіцентр Чемпіонату України ФК «Ворскла» попередити.

За порушення вболівальниками команди правил поведінки глядачів, що спричинило тимчасову зупинку матчу 1-го туру Епіцентр Чемпіонату України (вболівальники команди «Металург» Донецьк масово кидали на футбольне поле довгі смужки паперу, у зв’язку з чим арбітр на деякий час зупинив матч) зобов’язати ФК «Металург» Донецьк перерахувати обов’язковий грошовий внесок у сумі 3 000 гривень.

За навмисний удар суперника, який володіє м’ячем, під час матчу 1-го туру першості серед молодіжних складів команд ПЛ відсторонити футболіста ФК «Арсенал» В.Мельника від участі у змаганнях на три матчі (норма Дисциплінарних правил ФФУ прямої дії).
 

Источник: football.ua

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий